blog

STdekor i gzymsy elewacyjne.

STdekor i gzymsy elewacyjne

Co wspólnego ma STdekor i gzymsy elewacyjne? To kolejny produkt, który dostaniecie na stronie internetowej STdekor. Jeśli potrzebujecie małej dawki inspiracji i chcecie się dowiedzieć gdzie i w jakim celu się je umieszcza, to czytajcie dalej!

Określa się je mianem nowoczesnych produktów, które przyciągają rzesze fanów swoim bogactwem wzorów. Dzięki temu można dopasować je do stylistyki i charakteru każdego budynku. Te niewielkie elementy znacznie wpływają na estetykę całego budynku, dodając mu elegancji i klasy. 

Zastosowanie gzymsów elewacyjnych

Te ozdobniki z uwagi na to, że znajdują się na zewnątrz, dość często noszą nazwę gzymsów zewnętrznych. Dzięki nim budynek zyskuje klasyczny i niezwykle elegancki wygląd, a ryzyko powstania zacieków czy plam na elewacjach znacznie się zmniejsza. Także dostajecie piękno i schludny wygląd w jednym! Co więcej ich zastosowanie pozwala na urozmaicenie elewacji w domach zarówno w klimacie klasycznym, jak i współczesnym, a ogromny wybór modeli i rozmiarów sprawia, że można je umieścić na wielu elementach na ścianie. 

gzyms elewacyjny na zewnątrz domu

Z czym łączyć gzymsy elewacyjne?

Idealnie współgrają z innymi elementami sztukaterii elewacyjnej, takimi jak listwy elewacyjne, bonie, czy fasady. Gzymsy elewacyjne wykonane są z trwałych materiałów i są dodatkowo zabezpieczone tynkiem sztukatorskim. 

Możliwość szybkiego i łatwego montażu powoduje, że w niewielkim okresie czasu budynek może zyskać zupełnie inny blask. Nie powinien więc dziwić fakt, że gzymsy elewacyjne cieszą się tak dużą popularnością i są jednym z najchętniej kupowanych produktów.

Gzymsy elewacyjne w STdekor

Istnieje wiele rodzai gzymsów. Poniżej przedstawimy kilka z nich:

Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, koniecznie zapoznaj się z naszymi produktami w naszym sklepie internetowym. Oprócz gzymsów znajdziesz tam inne produkty sztukaterii, a jeśli masz jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Zerknij w zakładkę kontakt i daj się ponieść sztukaterii!