Sztukateria wewnętrzna i zewnętrzna to prawdziwa sztuka. Produkcja dobrej jakości elementów dekoracyjnych wymaga kunsztu, doświadczenia, wiedzy i znakomitej znajomości tematu. Co więcej, nie obejdzie się też bez poczucia estetyki i dobrego smaku. Nasza firma STdekor łączy w sobie to wszystko i więcej. Jesteśmy lokalną, warszawską pracownią, która od lat dba o zadowolenie każdego swojego klienta. Dlatego nawiązując z nami współpracę, mogą być Państwo pewni swojej satysfakcji z efektu końcowego.

Listwy dekoracyjne ścienne

Sprawdź listwy dekoracyjne w sklepie internetowym STdekor

Na szerokie pojęcie sztukaterii dekoracyjnej składa się kilka różnych rodzajów elementów:

Listwy dekoracyjne sufitowe

Listwy dekoracyjne to jeden z bardziej uniwersalnych produktów dostępnych w naszym sklepie. Z ich pomocą mogą Państwo stworzyć klasyczną atmosferę przywodzącą na myśl nieprzemijające piękno antyku. Jednak nadadzą się one także do bardziej industrialnego i futurystycznego stylu. Uniwersalne listwy do wnętrz pasują zarówno do surowego betonu lub cegły, jak i drewna, tapety czy zwykłej, pomalowanej ściany. W kwestii dekorowania pomieszczeń sztukaterią jedyne co Państwa ogranicza to własna wyobraźnia.

Listwy dekoracyjne z polistyrenu

W naszym sklepie znajdą Państwo listwy dekoracyjne proste, jak i misternie zdobione modele. Wszystkie zostały wykonane z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Dlatego też każdy produkt będzie pięknie prezentował się z daleka, ale też z bliska. Prezentujemy Państwu magię detalu i wykonania najwyższej jakości. Z takim dodatkiem, każde wnętrze zyska własny, niepowtarzalny charakter.

Montaż listw dekoracyjnych jest wyjątkowo prosty. Ich cięcie, łączenie i dopasowywanie do danego pomieszczenia także nie sprawiają żadnych kłopotów. Wszystkie te produkty zrobione są z trwałych materiałów, które będą się świetnie prezentować przez długie lata. Gotowy produkt można na miejscu pomalować na wybrany kolor zwykłymi farbami wodnymi.