Żadne mieszkanie ani dom nie są w pełni kompletne bez adekwatnej dla nich dekoracji. Aby uzyskać wymarzony efekt ukończonej przestrzeni, nie wystarczą jednak same meble i kolor ścian. Stylowa aranżacja to coś więcej – jest to dbałość o każdy kąt i nawet najmniejszy szczegół. Jak osiągnąć taki poziom dekoracji wnętrz? Pomocna może okazać się dobrej jakości sztukateria na ściany. Dzięki niej każda przestrzeń zyskuje całkiem nowy wymiar.

Sztukateria na ściany to szeroki wybór gzymsów elewacyjnych, listw ściennych i profili, które można użyć do obramowania okna, drzwi, sufitu lub samodzielnie na ścianie. Warto poeksperymentować, aby osiągnąć oryginalny, niepowtarzalny efekt. Tego typu elementy dekoracyjne z trwałych materiałów sprawdzą się zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i do przestrzeni publicznej – teatrów, restauracji, hoteli, biur lub eleganckich sal balowych.

Dekoracyjna sztukateria na ściany

sztukateria na ścianie
dekoracyjna sztukateria na ściany
dekoracyjna sztukateria na ściany do salonu

Sprawdź dostępność elementów sztukaterii na ściany w naszym sklepie internetowym STdekor

W naszej ofercie posiadamy różne wzory, dostosowane do każdych potrzeb. Jako warszawska pracownia z tradycją i latami doświadczenia, posiadamy obszerną wiedzę, kunszt i pasję do naszej pracy. Dostarczamy niepowtarzalną sztukaterię na terenie całej Warszawy i Polski. Przykładamy ogromną uwagę do projektowania i tworzenia każdego nowego wzoru. Proces produkcji jest dopracowany pod każdym kątem, aby gotowe elementy były nie tylko piękne, ale też trwałe i wytrzymałe.

Sztukaterie na ściany elewacji

Oferujemy sztukaterię na ścianach w różnych stylach i poziomach zdobienia. Znajdą u nas Państwo proste, klasyczne wzory, jak i bogato zdobione elementy. Wszystkie z nich wykonane są uważnie i precyzyjnie. Dokładamy wszelkich starań, aby nie straciły na swojej jakości podczas transportu na miejsce docelowe. Jeżeli jednak tak się stanie, bez obaw – ponosimy za to całą odpowiedzialność.

Jeśli nie znaleźli Państwo wymarzonego wzoru w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, przez 6 dni w tygodniu. Chętnie odpowiadamy na każde pytanie i rozjaśniamy wszelkie wątpliwości. Podejmujemy się też realizacji indywidualnych projektów, według wizji naszych klientów. Żaden skomplikowany pomysł nie stanowi dla nas wyzwania – sztukateria nie ma przed nami żadnych tajemnic.

dekoracyjna sztukateria na ściany elewacji