STdekor to świat magii detalu, elegancji i najwyższej jakości. Sztukateria z naszego sklepu nadaje niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Naszą niepowtarzalną sztukaterią mogą Państwo ozdobić zarówno dom prywatny, jak i hotel, restaurację, salę bankietową, czy też foyer teatru. Oferujemy szeroki wybór wzorów i kształtów. Jeśli natomiast nie znajdą u nas Państwo idealnego wzoru – chętnie wykonamy go na zamówienie.

Ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się sztukateria styropianowa. Listwy, gzymsy i profile elewacyjne są lekkie, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe. Sztukateria zewnętrzna wykonana jest z polistyrenu EPS200, która charakteryzuje się dużą gęstością oraz twardością. Na sztukaterię zewnętrzną w dalszej kolejności używana jest minimalna 3 mm powłoka żywiczno – akrylowa, która chroni je przed wszelkimi uszkodzeniami i otarciami. Dzięki takiej konstrukcji nasza sztukateria jest odporna na opady i inne szkodliwe warunki pogodowe. Natomiast w przypadku sztukaterii wewnętrznej stosowany jest polistyren ekstrudowany XPS charakteryzujący się gładkością, a ponadto po zamontowaniu elementów gotowy do malowania. Każdy produkt w naszej ofercie charakteryzuje się trwałością i znakomitą jakością wykonania. Jednocześnie, są to one także wizualnie atrakcyjne.

Sztukateria styropianowa elewacyjna

Sztukateria styropianowa idealnie nadaje się na fasady i elewacje budynków. Oferujemy Państwu różne styropianowe elementy wykończeniowe, a w tym:

Zobacz elementy sztukaterii styropianowej dostępnej w naszym sklepie internetowym STdekor

Sztukateria zewnętrzna styropianowa

Styropianowe elementy dekoracyjne charakteryzują się odpornością na mróz i wodę, a także na wszelkie ścieranie, wstrząsy i uderzenia. Jest to materiał znacznie bardziej giętki i elastyczny niż ciężki tynk i podobne do niego surowce. Jednocześnie, styropian zachowuje tak samo elegancki, stylowy wygląd jak twardsze i bardziej szlachetne od niego materiały.

Sztukateria ścienna styropianowa

 

Posiadamy w ofercie wzory proste i klasyczne, które spodobają się klientom ceniącym sobie ponadczasowe piękno minimalizmu. Znajdą też jednak u nas Państwo bogato zdobioną sztukaterię styropianową. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych umożliwi Państwu stworzenie dowolnych aranżacji i wymarzonego projektu elewacji budynku. Wszystko to przygotowaliśmy dla Państwa w korzystnych, konkurencyjnych cenach.