Sztukateria wewnętrzna – listwy przysufitowe, listwy ścienne, rozety, listwy karniszowe, listwy oświetleniowe. Znana i z powodzeniem stosowana już w starożytności, jej bujny rozkwit nastąpił  w okresie renesansu i baroku. Nastąpił gwałtowny rozwój się jej form, technologii, znacznie rozszerzył się wachlarz elementów dekoracyjnych. Dawniej sztukateria kojarzyła się wyłącznie z pałacowymi wnętrzami, wypełnionymi stylem glamour i przepychem. Czasy te jednak minęły. Obecnie wraz z rozpowszechnieniem modernizmu i zmianą w sposobie myślenia o pięknie w architekturze sztukateria wewnętrzna znajduje zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu,  niezależnie w jakim stylu jest wykończony.

Sztukateria wewnętrzna ścienna

Nowoczesny design obecnie budowanych hoteli, restauracji, instytucji publicznych jest doskonale uzupełniany sztukaterią wewnętrzną. Sufity są zdobione rozetami w gustowny sposób podkreślającymi zastosowane oświetlenie, mogą być idealną kompozycja z lampą sufitową, czy też tłem dla kinkietu. Niezliczona ilość wzorów dekoracyjnych listew przysufitowych sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach wysokich, ale też w tych niskich. Z kolei rozwiązaniem łączącym zarówno walory estetyczne jak i praktyczne są listwy karniszowe, w nienarzucający się sposób podkreślające wystrój okien. Listwy ścienne doskonale współgrają zarówno z wnętrzami urządzonymi w stylu klasycznym, obecnie jednak równie często znajdują zastosowanie we wnętrzach nowoczesnych – elegancka listwa naścienna oswaja wnętrze wykończone w jakże popularnym obecnie stylu loftowym.

Nasz oferta obejmuje również:

  • Listwy elewacyjne
  • Profile elewacyjne
  • Gzymsy elewacyjne
  • Bonie elewacyjne
  • Zworniki i wsporniki

Sztukateria polistyrenowa wewnętrzna

Nowoczesna sztukateria wewnętrzna produkowana z wysokojakościowego polistyrenu ekstrudowanego XPS cechuje się dużą lekkością, łatwością montażu. Styropianowe listwy wyróżniają się estetyką jak również trwałością. Bogactwo wzorów sztukaterii wewnętrznej pozwala na realizację najbardziej wyszukanych projektów dekoracji wnętrz, w przystępnych kosztach i terminach realizacji inwestycji.

Zobacz elementy sztukaterii wewnętrznej do kupienia w naszym sklepie internetowym

Oferta sztukaterii wewnętrznej kierowana jest do mieszkańców całej Polski jak również do największych miast takich jak Radom, Częstochowa, Gdynia, Katowice, Białystok, Lublin, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź, Zabrze, Gliwice, Rzeszów, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Opole,  Gorzów Wielkopolski.

Sztukateria wewnętrzna do aranżacji wnętrz

Jak skutecznie podnieść rangę mieszkania lub innego lokalu użytkowego? Najlepszym sposobem na nadanie miejscu elegancji jest zadbanie o każdy szczegół wystroju. Dbałość o detale jest prawdziwą wizytówką klasy i stylu. Nasza firma powstała z pasji do ponadczasowego piękna. Unikalne zdobienia wnętrz i elewacji naszej produkcji świetnie sprawdzą się zarówno do domów prywatnych, jak i do restauracji, teatrów, filharmonii, czy też hoteli.

Sztukateria wewnętrzna produkcji STdekor wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. W połączeniu ze starannością wykonania daje to niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdą Państwo różne aranżacje i style podkreślania estetyki wnętrz. Wszystkie z nich zachwycają swoją estetyką i jakością wykonania.

Mogą Państwo wybierać spośród wzorów prostych i klasycznych – bez żadnych zdobień. W naszym sklepie znajdą się też jednak bogate zdobienia. Wszystkie produkty, jakie oferujemy odznaczają się trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Nie tracą na swoim pięknym wyglądzie nawet po długich latach. Jest to doskonale widoczne w naszych licznych ukończonych realizacjach.

W kategorii sztukaterii wewnętrznej, mamy dla Państwa listwy przysufitowe, ścienne, oświetleniowe i karniszowe. Wszystkie z nich można oczywiście dostosować do indywidualnych potrzeb. Cięcie pod wymiar i dopasowywanie kształtu nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jeśli nie znaleźli Państwo wymarzonej sztukaterii wewnętrznej w naszej ofercie – zapraszamy do kontaktu. Chętnie zajmujemy się także realizacją unikalnych wizji i projektów Klienta.

Wyróżniamy się wyjątkową dbałością o każdy szczegół oraz jakością wykonania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Elegancka sztukateria wewnętrzna z naszego sklepu dostępna jest dla Państwa w przystępnych cenach – z bezpieczną płatnością i szybką dostawą. Gwarantujemy staranne pakowanie i dokładne zabezpieczenie przesyłek. Zamówiona sztukateria wewnętrzna zawsze dociera do klienta w stanie idealnym. Ponadto bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prawidłowe dostarczenie zamówień do klienta. 

sztukateria wewnętrzna na zamówienie