Listwy elewacyjne to najpopularniejszy i najpowszechniej stosowany element sztukaterii elewacyjnej. To podstawowy element dekoracyjny elewacji budynku. Listwy na elewacje stosowane są w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, teatrach oraz filharmoniach. Okna, drzwi podkreślone listwami elewacyjnymi nabierają wyrazistości i charakteru. Stosowane w stylistyce klasycznej nawiązują do bogatego wzornictwa dawnych kamienic, czy dworów. Z kolei, w cieszącym się popularnością nowoczesnym trendem minimalistycznym, zastosowanie znajdują listwy elewacyjne o przekrojach prostych.

Listwy elewacyjne okienne

Listwy elewacyjne najczęściej montowane są wokół okien i drzwi. Mogą być zamontowane jako jednolita rama wokół okna, ale równie często, obok listew wokółokiennych, nad górną ramą okna i pod parapetem montowany jest profil elewacyjny. Udaje się wówczas uzyskać doskonałe podkreślenie okna czy też drzwi.

Listwy elewacyjne STdekor to wiele lat doświadczenia, które pozwoliło stworzyć produkt o wysokich walorach estetycznych, ale też jakościowych. Rdzeń każdego elementu sztukaterii tworzy twardy, gładki polistyren EPS200, pokryty następnie przynajmniej 3-milimetrową warstwą żywiczno-akrylową. W odróżnieniu od taniej i wciąż dość powszechnie stosowanej ręcznej metody natryskowej, warstwa żywiczno-akrylowa nakładana jest maszynowo – metodą ciągnioną. Sposób ten pozwala na uzyskanie ostrych, wyrazistych krawędzi, co też znacząco wpływa na końcową jakość produktu. Powłoka produktu jest trwała i mocna, odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, a równocześnie lekka i łatwa w montażu.   

Listwy są produkowane w najbardziej ekonomicznej długości - 2 mb, dzięki czemu udaje się uniknąć łączeń, utworzona wokół okna rama jest jednolita i gładka. 

Producent listw elewacyjnych przyokiennych

Nasza firma łączy w sobie magiczne piękno designu i solidne, staranne wykonanie. Wszystkie produkty, jakie oferujemy naszym klientom, zostały dokładnie przemyślane i stworzone z myślą o Państwa satysfakcji. Od lat pomagamy Państwu wydobyć to, co najpiękniejsze z każdej budowli. Produkujemy sztukaterię wewnętrzną i zewnętrzną na wszystkie potrzeby. Mogą Państwo dowolnie wybierać spośród licznych wzorów, wielkości i kształtów elementów, aby stworzyć niepowtarzalny projekt zdobienia. Co więcej, jeśli w naszym sklepie nie znajdą Państwo swojego wymarzonego produktu – bez problemu wykonamy go na zamówienie.

Co dokładnie można znaleźć w naszym sklepie internetowym? Są to liczne listwy elewacyjne, gzymsy, bonie, czy też profile elewacyjne.

Listwa Elewacyjna w STdekor

Oferowana przez nas sztukateria nadaje się do każdych potrzeb – zarówno do zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Nasza warszawska pracownia ma już za sobą wiele lat doświadczenia w tej pracy. Nie straszny nam żaden projekt, niezależnie jak bardzo byłby on wymagający i skomplikowany.

Listwy elewacyjne doskonale sprawdzą się do dekoracji fasad budynków – obojętnie w jakim stylu były one projektowane. Mamy dla Państwa listwy elewacyjne dedykowane specjalnie do dekoracji okien, do wizualnego oddzielania kondygnacji.  Posiadamy zarówno proste, minimalistyczne listwy elewacyjne, jak i misternie zdobione elementy. Oferujemy to wszystko w przystępnych, konkurencyjnych cenach.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Myślimy o Państwa potrzebach na każdym etapie produkcji sztukaterii. Uwzględniamy każde koncepcje i gusta estetyczne. Listwy elewacyjne tworzone są wyłącznie z najwyższej jakości surowców. Sztukateria z naszego sklepu jest zawsze solidnie wykonana i dokładnie zabezpieczona. Dzięki temu jest ona  wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne. Kupując z STdekor, inwestują Państwo w trwałe, ponadczasowe piękno stylowych zdobień architektonicznych. Przywodzą one na myśl klasyczną, antyczną elegancję, która nigdy nie wychodzi z mody.

Produkty dostarczane klientom pakowane są z zachowaniem najwyższej staranności w sposób gwarantujący ich bezpieczny transport.