Strona główna » Sztukateria Sklep

Wyświetlanie 1–35 z 891 wyników

.

Sztukateria

Sztukateria to szeroki wybór dekoracyjnych elementów architektonicznych wykorzystywanych do zdobienia wnętrz i elewacji budynków. Współczesna sztukateria jest wykonywana z różnych materiałów, których dobór odpowiada za:

  • precyzję odwzorowania detalu,
  • trwałość elementu i jego odporność na oddziaływanie czynników szkodliwych (atmosferycznych, biologicznych i mechanicznych),
  • łatwość montażu.

Sztukateria jest ceniona w architekturze już od czasów starożytnych. Grecy i Rzymianie używali gipsu i tynku do tworzenia dekoracyjnych elementów takich jak gzymsy, fryzy, kolumny i inne detale architektoniczne, a wykonywane przez nich detale były wykorzystywane do dekorowania budynków publicznych i prywatnych. Obecnie sztukaterię wytwarza się przede wszystkim z poliuretanu i styropianu, czemu detale zawdzięczają lekkość, przy jednoczesnym zachowaniu ponadprzeciętnej trwałości.

Sztukateria: Sklep z dekorami elewacyjnymi i wewnętrznymi

Sztukateria wewnętrzna podkreśla niepowtarzalny charakter każdego pomieszczenia, zarówno wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, jak i wnętrz urządzonych na styl nowoczesny. Oferowana przez nasz sklep sztukateria wewnętrzna doskonale wpisuje się w różnorodne koncepcje architektoniczne, tym samym umożliwiając realizację oryginalnych wizji wnętrzarskich i tworzenie unikalnych aranżacji wnętrz mieszkalnych, usługowych i użytkowych.

Sztukateria elewacyjna podnosi estetykę bryły budynku. Zależnie od wybranych detali może sprawić, że budynek będzie wyglądał bardziej majestatycznie lub w sposób bezkompromisowy wpisze się w oczekiwania stawiane nowoczesnemu budownictwu mieszkalnemu. W sklepie STdekor posiadamy bogaty wybór wysokiej jakości sztukaterii elewacyjnej. Proponujemy zarówno wyroby własne, jak i detale produkowane przez inne marki.

STdekor: Twój sklep internetowy ze sztukaterią

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów poszukujących sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej dostarczamy Państwu szeroki wybór najwyższej jakości wyrobów. Nasza sztukateria odznacza się walorami estetycznymi i użytkowymi. Jest trwała, odporna na uszkodzenia oraz szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych i biologicznych.

Wszystkich zainteresowanych wyborem sztukaterii zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół STdekor z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze detali, które najlepiej odpowiedzą Państwa potrzebom i oczekiwaniom.