Sztukateria zewnętrzna elewacyjna to sposób na wykończenie fasad i elewacji budynków. Znana i powszechnie stosowana już w czasach antycznych, aby rozwinąć się w epoce renesansu i w pełni rozkwitnąć w dobie baroku. Sztukateria w architekturze ma więc swoją długą, sprawdzoną historię. Dziś na nowo przeżywa rozkwit. Elewacje budynków zdobią gzymsy, listwy wokółokienne, listwy oddzielające, zworniki, wsporniki, bonie, kolumny czy pilastry.

Sztukateria spełnia funkcję estetyczną, ale również funkcjonalną. Sprawdza się w każdego rodzaju projektach. Domy tradycyjne lub te zbudowane w stylu dworkowym zdobione są klasycznymi listwami z różnego rodzaju ozdobnymi zwornikami i wspornikami, te nowoczesne – prostymi opaskami. Sztukateria elewacyjna nadaje budynkom nowego życia. Fasada nabiera dynamiki a domy – charakteru. Stare kamienice są restaurowane z zachowaniem oryginalnych kształtów elementów dekoracyjnych, domy nowe zdobione zgodnie z zamysłem inwestora i projektanta. Listwy wokólokienne, profile elewacyjne, gzymsy nadokienne doskonale podkreślają ramę okna oraz drzwi. Gzymsy elewacyjne, listwy oddzielające – oprócz tego, że przyciągają wzrok, wpływają na postrzeganie konstrukcji budynku. Wreszcie monumentalne kolumny czy pilastry wprowadzają tradycyjne elementy dworkowe.

Sztukateria zewnętrzna elewacyjna

W odróżnieniu od stosowanych dawniej ciężkich i kruchych dekorów elewacyjnych wykonanych z betonu obecnie produkowane elementy sztukaterii są lekkie, łatwe w montażu i trwałe. Uzyskujemy produkty spełniające życzenia wymagających inwestorów. Służymy radą w wyborze spośród bogatej oferty produktowej, ale także realizujemy autorskie koncepcje inwestorów czy też architektów. Produkty dostarczane klientom pakowane są z zachowaniem najwyższej staranności w sposób gwarantujący ich bezpieczny transport.

Celem naszej pracy jest zadowolenie inwestora z efektu, jaki uzyskuje po zamontowaniu naszych produktów na elewacji swojego domu. Naszą wizytówką jest wielu klientów, którzy powrócili, aby razem z naszą sztukaterią odmienić swój kolejny dom. 

Zobacz elementy sztukaterii zewnętrznej do kupienia w naszym sklepie internetowym

Sztukateria zewnętrzna domu

Jeśli szukają Państwo sztukaterii zewnętrznej wysokiej jakości – świetnie Państwo trafili. Jesteśmy producentem zdobień do budynków z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Jako warszawska pracownia z tradycją, zatrudniamy wyłącznie osoby z pasją do swojej pracy i obszerną wiedzą na ten temat. Dzięki temu mamy pewność, że każdy szczegół został stworzony według najwyższych standardów jakości.

Dopuszczamy do sprzedaży tylko najlepsze produkty. Każdy element został dokładnie sprawdzony pod kątem staranności wykonania i obecności ewentualnych uszkodzeń. Nie pozwolimy na to, aby otrzymali Państwo produkt, który nie jest idealny pod każdym względem. Do tworzenia sztukaterii zewnętrznej używamy wyłącznie mocnych, trwałych materiałów, takich jak kwarc, czy też włókno szklane. Na końcu produkcji każdy element zostaje zabezpieczony specjalną powłoką akrylową. Ten przemyślany proces gwarantuje wyjątkową wytrzymałość produktów.

Producent sztukaterii elewacyjnej Stdekor

Sztukateria zewnętrzna jest dodatkowo zabezpieczana przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Każdy zakup z naszego sklepu będzie z pewnością służyć Państwu przez długie lata, bez jakiejkolwiek utraty na jakości. STdekor pomoże Państwu przeobrazić każde wnętrze i fasadę budynku w prawdziwy obraz szyku i elegancji.

Podobają się Państwu proste, minimalistyczne zdobienia? A może raczej skomplikowane, misternie wykonane dekoracje? Posiadamy w ofercie różne projekty, które zaspokoją każdy gust. Z naszą pomocą, stworzą Państwo zachwycającą elewację i niezapomniane wnętrze. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorcami.

Nie znaleźli Państwo tego czego Państwo szukali? Zapraszamy do kontaktu – z chęcią wykonamy sztukaterię zewnętrzną według dowolnego projektu oryginalnego. Przykładamy ogromną staranność do tego, aby zawsze dokładnie zrealizować wizje naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Nasze biuro obsługi klienta z pewnością odpowie na wszelkie ewentualne pytania odnośnie płatności, dostawy lub dostępności produktów.