blog

Profile elewacyjne.

Asortyment sklepu internetowego STdekor jest dość pokaźny jeśli chodzi o sztukaterię. Kolejnym produktem, który możemy zaliczyć do sztukaterii elewacyjnej są profile elewacyjne. Jeśli chcesz się dowiedzieć o nich nieco więcej – koniecznie czytaj dalej.

Profile elewacyjne to dość charakterystyczna ozdoba zewnętrznej strony budynków. Najczęściej spotykane są na domkach jednorodzinnych, kamienicach, czy powierzchniach kultury. Mogą ozdabiać okna, drzwi, a nawet same ściany.

Jak widać, w użyciu sztukaterii elewacyjnej ogranicza jedynie wyobraźnia – ma bowiem bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej wykorzystuje się ją o odrestaurowania, odświeżenia czy kompletnej modernizacji budowli. Listwy elewacyjne świetnie nadają się do całkowitej zmiany charakteru nieruchomości. Dodatkowo dodają jej walorów wizualnych. Chętnie wykorzystuje się ją w przypadku remontów, adaptacji oraz modernizacji. Ilość i styl listew elewacyjnych można dopasować do własnych preferencji. Na stronie STdekor na pewno znajdziesz takie, które przypadną Ci do gustu.

Budowa profili elewacyjnych w STdekor

W STdekor zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz technikę tworzenia naszych produktów.  Profile i inne detale architektoniczne produkujemy z utwardzonego polistyrenu EPS-34 Podłoga-Parking 6 T (EPS-200). Elementy pokrywamy maszynowo masą żywiczną, metodą ciągnioną o grubości ok. 3 mm. 

– Długość elementów: 2 metry bieżące, na specjalne zamówienie wykonujemy długości do 4 mb. Warto wspomnieć, że montaż najlepiej wykonywać w temperaturze 5-30°C. Profile do chwili montażu powinieneś przechowywać w pomieszczeniach suchych, na równym podłożu, w miejscach nie nasłonecznionych.

To wszystko sprawia, że powierzchnia jest przyczepna i niezwykle trwała. Co ważne, wszystkie profile są wykonane z takiego materiału, że można je pomalować na dowolnie wybrany kolor, jeśli chce się ożywić nieco budynek. To zdecydowanie odnowi dotychczas nudny i przewidywalny wygląd. 

Koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego, gdzie możecie obejrzeć bogaty wybór profili elewacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *