blog

Sztukateria do salonu

sztukateria do salonu

Szukają Państwo sposobu na stworzenie pięknego, bardziej eleganckiego wnętrza? Sztukateria wewnętrzna do salonu to idealne rozwiązanie. Żadne pomieszczenie nie jest w pełni kompletne bez dostosowanych do niego zdobień. Możesz trzymać się narzuconych standardów i pozostać przy jednolitym kolorze ścian i dopasowanych meblach. Jednakże to właśnie dodatkowe szczegóły nadają pokojom unikalny charakter i wyjątkową atmosferę.

Sztukateria do salonu powinna być wykonana z największą precyzją i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. W przeciwnym przypadku, zamiast wzbogacać wnętrze, będzie je zaburzać. Nasza firma STdekor to lokalna, warszawska pracownia z wieloletnim doświadczeniem. Odznaczamy się wyjątkowym kunsztem i pasją do pracy. Kupując sztukaterię wewnętrzną z naszego sklepu, mają państwo pewność inwestycji w produkt najwyższej jakości.

Sztukateria do salonu poliuretanowa

sztukateria dekoracyjna do salonu

Jak powstaje sztukateria do salonu w naszej pracowni? Wykorzystujemy do tego wyłącznie solidne, wytrzymałe materiały od sprawdzonych dostawców. Wszystkie produkty sztukateryjne z naszego sklepu pokryte są ochronną warstwą akrylową. Dzięki temu sztukateria do salonu jest wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Będzie pięknie prezentować się przez długie lata w Pańskim domu. Można bez problemu pokryć ją farbą w dowolnym kolorze, aby lepiej komponowała się z aranżacją pokoju dziennego.

Dekoracyjna sztukateria do salonu - Aranżacje i inspiracje

ozdobna sztukateria salonu poliuretanowa

Rodzaje sztukaterii do salonu

Posiadamy takie rodzaje sztukaterii wewnętrznej do salonu jak:

W naszej firmie łączymy tradycję z innowacyjnością – sztukateria do salonu jest lekka i łatwa w montażu, ale odznacza się też klasycznym pięknem i misternym wykonaniem. W projektach inspirujemy się antyczną i renesansową sztuką, lecz także organicznymi i nowoczesnymi formami. W naszym sklepie znajdą Państwo rozmaite listwy, gzymsy, rozety i panele. Można używać je do dekoracji ścian, ale też drzwi lub mebli. Nasza sztukateria do wnętrz jest bardzo uniwersalna i będzie świetnie trzymać się każdej powierzchni.

Obojętnie, który model Państwo wybiorą – sztukateria do salonu STdekor będzie świetnie prezentować się we wnętrzach utrzymanych w różnym stylu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta.

ozdobna sztukateria do salonu